II liga: Jarota zremisowała z Rozwojem [ZDJĘCIA]

Drugi remis z rzędu zanotowali piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia zremisowali z Rozwojem Katowice 0:0.

Pierwszą groźną sytuację piłkarze Jaroty Hotel Jarocin stworzyli już w 1. minucie. Wtedy w sytuacji sam na sam z Bartoszem Solińskim znalazł się Tobiasz Kupczyk. Jednak nie zdołał on pokonać bramkarza gości. Niespełna sześćdziesiąt sekund później na bramkę rywali uderzał Adrian Owczarek, ale jego strzał obronił golkiper z Katowic. W pierwszej części gry na listę strzelców mogli się jeszcze wpisać: Karol Danielak, Michał Grobelny, Łukasz Białożyt oraz Hubert Nawrocki, ale nie byli oni wstanie pokonać bramkarza Rozwoju.

W drugiej połowie piłkarze Jaroty Hotel Jarocin stworzyli kilka ciekawych akcji, które mogły zakończyć się bramką. Najlepszą sytuację na strzelenie gola miał w 90. minucie Sebastian Kamiński, który silnym uderzeniem posłał piłkę w samo okienko bramki. Bartosz Soliński wyciągnął się jak struna i sparował piłkę na słupek. Futbolówka przeleciała jeszcze po linii bramkowej, ale nie wpadła do siatki.

- Myślę, że kibic powinien być zadowolony z tego meczu. Były szybkie akcje pod jedną i pod drugą bramką, a końcówka była tak dramatyczna, że nawet Spielberg by tego nie wyreżyserował – podsumował mecz Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin.

Jarota Hotel Jarocin – Rozwój Katowice 0:0