II liga: Jarota zremisowała z Zagłębiem 2:2

(archiwum)
(archiwum) Kamil Bachorz
Remisem zakończyło się sobotnie spotkanie w drugiej lidze pomiędzy Jarotą Hotel Jarocin, a Zagłębiem Sosnowiec. Podopieczni Jarosława Araszkiewicza zremisowali z rywalami 2:2.

W bramce kontuzjowanego Karola Szymańskiego zastąpił Simon Krawczyk. Bramkarz Jaroty Hotel Jarocin już w 9. minucie musiał wyciągać piłkę z siatki, bo został on pokonany przez Rafała Jankowskiego.

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin do wyrównania doprowadzili w 57. minucie. Wtedy podanie od Karola Danielaka dostał Łukasz Białożyt, który skierował piłkę do siatki. Jednak już trzy minuty później goście ponownie wyszli na prowadzenie. Po raz kolejny Simona Krawczyka pokonał Rafał Jankowski. Wydawało się, że piłkarze Jaroty ten mecz przegrają. Jednak w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Hubert Antkowiak.

Tym samym podopieczni Jarosława Araszkiewicza dopisali do swojego konta jeden punkt i rozgrywki ligowe zakończyli na dziesiątym miejscu.

Zagłębie Sosnowiec – Jarota Hotel Jarocin 2:2 (1:0)
1:0 - Rafał Jankowski (9.), 1:1 - Łukasz Białożyt (57.), 2:1 - Rafał Jankowski (60.), 2:2 - Hubert Antkowiak (90.)

Jarota Hotel Jarocin: Krawczyk, Oczkowski, Kieliba, Garbarek, Filipiak, Czabański (75' Kupczyk), Nawrocki, Danielak, Pawlak, Owczarek (67' Antkowiak)