II liga: Przegrana Jaroty z Chojniczanką [ZDJĘCIA]

Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin ulegli w niedzielę Chojniczance Chojnice 0:1. Jedyną bramkę w tym meczu zdobył w 25. minucie Tomasz Mikołajczak. Tym samym drużyna z Chojnic awansowała na zaplecze Ekstraklasy.

Pierwszą dogodną sytuację do zdobycia bramki piłkarze Jaroty Hotel Jarocin mieli w 8. minucie. Wtedy Sebastian Kamiński zagrał piłkę do Karola Danielaka, który uderzył na bramkę rywali. Jednak nie był wstanie pokonać golkipera Chojniczanki. Chwilę później uderzenie Sebastiana Kamińskiego obronił bramkarz Chojniczanki.

Jedyna bramka w tym meczu padła w 25. minucie. Wtedy z bliskiej odległości bramkarza gospodarzy Szymona Dutkiewicza pokonał Tomasz Mikołajczak.

Po zmianie stron goście zdobyli drugiego gola. Szymona Dutkiewicza pokonał wtedy Kosuke Ikegami, ale sędzia tej bramki nie uznał, bo dopatrzył się pozycji spalonej zawodnika z Chojnic. W drugiej części meczu na listę strzelców mógł się wpisać m.in. Łukasz Białożyt, ale nie udało mu się pokonać bramkarza gości.

Dzięki zwycięstwu w Jarocinie piłkarze Chojniczanki Chojnice awansowali na zaplecze Ekstraklasy.

Jarota Hotel Jarocin - Chojniczanka Chojnice 0:1 (0:1)
Bramka: Tomasz Mikołajczak (25.)

Jarota Hotel Jarocin: Dutkiewicz – Oczkowski, Kieliba, Filipiak, Garbarek – Czabański, Białożyt, Kamiński – Owczarek (68. Olejniczak), Danielak, Pawlak

Żółte kartki: Kamiński, Pawlak (Jarota)