IV liga: BS Płomyk Jarota II Jarocin wygrał na inauguracje [ZDJĘCIA]

Pierwsze zwycięstwo w meczach mistrzowskich odnieśli piłkarze BS Płomyk Jarota II Jarocin. Na boisku w Koźmińcu rozgromili oni LKS Ślesin aż 5:1.

Pierwsza bramka padła już w 10. minucie. Wtedy piłkę głową do siatki skierował Dawid Guźniczak. Niespełna sześć minut później po faulu na Kamilu Stefaniaku drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Dawid Jarka i musiał opuścić plac gry. W 18. minucie Paweł Kryś dostał podanie od Szymona Juszczaka i ładnym strzałem pokonał Marcina Wojciechowskiego. W 38. minucie strzelec pierwszej bramki zagrał do Kamila Stefaniaka, który skierował piłkę do siatki.

Po zmianie stron na placu gry nadal dominowali piłkarze z Jarocina. W 54. minucie Piotr Walczak zagrał do Szymona Juszczaka, który z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki. Niespełna czerty minuty później Szymon Juszczak dośrodkował piłkę w pole karne z rzutu rożnego. Tam najwyżej wyskoczył Piotr Andrzejczak, który głową skierował piłkę do siatki. Goście honorowego gola zdobyli w 51. minucie. Wtedy Simona Krawczyka pokonał Łukasz Kujawa.

BS PŁOMYK JAROTA II Jarocin - LKS Ślesin 5:1 (3:0)
1:0 - Dawid Guźniczak (10.), 2:0 - Paweł Kryś (18.), 3:0 - Kamil Stefaniak (38.), 4:0 - Szymon Juszczak (54.), 5:0 - Piotr Andrzejczak (58.), 5:1 - Łukasz Kujawa (71.)

BS Płomyk Jarota II Jarocin: Simon Krawczyk, Wojciech Figan, Łukasz Wawrocki, Piotr Andrzejczak, Krzysztof Grzelak, Dawid Guźniczak, Grzegorz Idzikowski (46. Piotr Walczak), Dariusz Małecki (65. Łukasz Kogut), Paweł Kryś (77. Bartosz Szyszka), Szymon Juszczak, Kamil Stefaniak (58. Wojciech Kamiński)

Żółta kartka: Krzysztof Grzelak
Czerwona kartka: Dawid Jarka (16.) – za drugą żółtą kartę (LKS Ślesin)