Jarota Jarocin lepsza od drużyny rezerw

Jarota Jarocin pokonała drużynę rezerw 3:0.
Jarota Jarocin pokonała drużynę rezerw 3:0. Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin lepsza od drużyny rezerw. Podopieczni Jarosława Araszkiewicza pokonali rezerwy jarocińskiego klubu 3:0. W Jarocie Hotel Jarocin zagrał Piotr Skokowski, który jest bliski powrotu do drugoligowca.

Początkowo piłkarze Jaroty mieli się zmierzyć z Calisią Kalisz. Jednak mecz ten został odwołany i podopieczni Jarosława Araszkiewicza zagrali z drużyną rezerw.

- Spotkanie to rozgrywane było pod dyktando pierwszego zespołu, który stworzył sobie kilka sytuacji podbramkowych. Pierwszy gol padł w 10. minucie. Karol Danielak minął w pojedynku sam na sam Łukasza Koguta i sprzed linii końcowej zagrał do Huberta Antkowiaka, który bez problemów zdobył gola - informuje Michał Simon, rzecznik prasowy Jaroty Hotel Jarocin.

W drugiej połowie kibice oglądali dwie bramki. Najpierw z rzutu karnego bramkarza BS Płomyk Jarota II Jarocin pokonał Krzysztof Czabański, a wynik spotkania ustalił w 79. minucie Damian Pawlak.

Jarota Hotel Jarocin - BS Płomyk Jarota II Jarocin 3:0 (1:0)
1:0 - Hubert Antkowiak (10.), 2:0 - Krzysztof Czabański (70.-rzut karny), 3:0 - Damian Pawlak (79.)

Jarota Hotel Jarocin: Dariusz Brzostowski (46. Simon Krawczyk), zawodnik testowany (46. Hubert Oczkowski), Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski (46. Miłosz Filipiak), Hubert Nawrocki, Krzysztof Czabański, Karol Danielak (46. Wojciech Kamiński), zawodnik testowany (46. Bartłomiej Olejniczak), Sebastian Kamiński (50. Karol Danielak), Hubert Antkowiak (46. Damian Pawlak)

Jarocin.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: 502-499-734