Jarota Jarocin odpadła z Pucharu Polski. Przegrała z Ursusem Warszawa 0:2

Kamil Bachorz
Jarota przegrała z Ursusem Warszawa i odpadła z Pucharu Polski.
Jarota przegrała z Ursusem Warszawa i odpadła z Pucharu Polski. Michał Simon
Jarota Jarocin odpadłą z Pucharu Polski. W sobotę przegrała na wyjeździe z trzecioligowym z Ursusem Warszawa 0:2 i udział w tych rozgrywkach zakończyła w rundzie przedwstępnej.

Piłkarze Jaroty Jarocin zagrali w osłabionym składzie. Zabrakło kilku podstawowych zawodników. Nie mógł wystąpić m.in: Bartłomiej Olejniczak, Miłosz Filipiak czy Karol Szymański. Tym samym trener Jarosław Araszkiewicz musiał włączyć w skład pierwszego zespołu zawodników drużyny rezerw.

W jarocińskim zespole wystąpili Piotr Skokowski oraz Krzysztof Bartoszak, którzy od nowego sezonu będą występować w Jarocie Jarocin.

Pierwszą bramkę w tym meczu gospodarze strzelili w 22. minucie, a na listę strzelców wpisał się Patryk Kamiński. Wynik spotkania ustalił w 90. minucie Jakub Kabala. Warto dodać, że Jarota mogła stracić jeszcze jednego gola, ale w 90. minucie Jarosław Łowicki nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił nad bramką)

Ursus Warszawa - Jarota Hotel Jarocin 2:0 (1:0)
Bramki:
1:0 - Patryk Kamiński (22.), 2:0 - Jakub Kabala (90.)

W 90. minucie Jarosław Łowicki nie strzelił rzutu karnego (przestrzelił nad bramką)

Jarota Hotel Jarocin: Simon Krawczyk, Hubert Oczkowski, Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski, Krzysztof Czabański, Hubert Nawrocki, Wojciech Kamiński (46' Jędrzej Ludwiczak), Krzysztof Bartoszak, Karol Danielak, Hubert Antkowiak

Żółte kartki: Hubert Oczkowski, Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek (Jarota)