Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Włocłavię Włocławek 1:0 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Włocłavię Włocławek 1:0
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Włocłavię Włocławek 1:0 RED.
Jarota Jarocin odniosła kolejne zwycięstwo w III lidze. Tym razem podopieczni Grzegorza Wesołowskiego pokonali Włocłavię Włocławek 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 51. minucie Dominik Chromiński.

Jarota Jarocin odniosła kolejne zwycięstwo w III lidze. Tym razem podopieczni Grzegorza Wesołowskiego pokonali Włocłavię Włocławek 1:0.

Jarota przez cały mecz przeważała, a bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 51. minucie Dominik Chromiński, który skierował piłkę w samo okienko bramki. Tym samym bramkarz gości nie miał żadnych szans żeby obronić uderzenie zawodnika Jaroty.

Jarota Jarocin - Włocłavia Włocławek 1:0 (0:0)