Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali ze Startem Warlubie 1:4 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali ze Startem Warlubie 1:4
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty przegrali ze Startem Warlubie 1:4 RED.
Jarota Jarocin poniosła kolejną porażkę w III lidze. Tym razem podopieczni Macieja Dolaty musieli uznać wyższość Startu Warlubie. Jarota przegrała 1:4.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 14. minucie Krzysztof Urtnowski pokonał bramkarza gospodarzy. Jarota Jarocin do wyrównania doprowadziła niespełna dziesięć minut później. Wtedy piłkę do siatki skierował Jędrzej Ludwiczak.

Niestety po zmianie stron gospodarze byli w dalekiej podróży. Tym samym dali sobie strzelić dwa gole w przeciągu dwóch minut. Wtedy na listę strzelców wpisał się Wojciech Mielcarek. Wynik spotkania ustalił w 79. minucie Krzysztof Urtnowski.

Warto podkreślić, że Start Warlubie kończył mecz w osłabieniu, bo w 80. minucie czerwoną kartką za uderzenie rywala został ukarany Michał Żurowski.

Jarota Jarocin – Start Warlubie 1:4 (1:1)
0:1 – Krzysztof Urtnowski (14.), 1:1 – Jędrzej Ludwiczak (26.), 1:2 – Wojciech Mielcarek (46.), 1:3 – Wojciech Mielcarek (49.), 1:4 – Krzysztof Urtnowski (79.)

Jarota Jarocin: Szady – Ludwiczak, Kieliba, Czabański, Skokowski (78. Cieślak) – Stronka (60. Stefaniak (71. Benuszak)), Grobelny, Chromiński, Białożyt – Antkowiak, Goliński (60. Cierniewski)