Jarota Jarocin pokonała Unię Swarzędz 2:0 [ZDJĘCIA]

Kamil Bachorz
Jarota Jarocin pokonała Unię Swarzędz 2:0
Jarota Jarocin pokonała Unię Swarzędz 2:0 Kamil Bachorz
Jarota Jarocin dopisała sobie kolejne 3 punkty do swojego ligowego konta. Tym razem podopieczni Grzegorza Wesołowskiego pokonali Unię Swarzędz 2:0.

Jarota Jarocin pewnie pokonała Unię Swarzędz. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył w 64. minucie Dominik Chromiński, który strzałem zza pola karnego pokonał bramkarza gości. Wynik spotkania ustalił pięć minut później Piotr Skokowski.

- Dzisiaj widziałem zespół zdeterminowany od pierwszej minuty. Trochę nerwowo rozpoczęliśmy, ale z biegiem czasu wiedziałem, że to będzie nasz mecz. Zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie i tylko kwestią czasu było, kiedy zdobędziemy bramki. Na końcu dominowaliśmy już pod każdym względem - mówił po meczu Grzegorz Wesołowski, trener Jaroty Jarocin.

Jarota Jarocin – Unia Swarzędz 2:0 (0:0)