Jarota Jarocin przegrała z Lechem Poznań 0:3

Jarota Jarocin przegrała z Lechem Poznań 0:3 Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin rozegrała w czwartek mecz kontrolny z występującym w T-Mobile Ekstraklasie Lechem Poznań, Spotkanie zakończyło się zwycięstwem piłkarzy z Poznania, którzy pokonali Jarotę 3:0.

Pierwsza bramka padła już 4. minucie. Wtedy piłkę do jarocińskiej bramki skierował Luis Henriquez. W 22. minucie prowadzenie gospodarzy podwyższył Dariusz Formella, który wykorzystał dokładne podanie z lewej strony boiska i sprytnym strzałem zaskoczyć bramkarza Jaroty. Wynik spotkania ustalił w 32. minucie Hubert Wołąkiewicz, który wykorzystał rzut karny.

Lech Poznań – Jarota Jarocin 3:0
1:0 – Luis Henriquez (4.), 2:0 – Dariusz Formella (22.), 3:0 – Hubert Wołąkiewicz (32. – rzut karny)

Lech Poznań:
Maciej Gostomski (46. Jasmin Burić), Hubert Wołąkiewicz (46. Marcin Kamiński), Jan Bednarek, Paulus Arajuuri, Luis Henriquez – Szymon Drewniak, Piotr Rymar (46. Karol Linetty) – Jakub Serafin, Niklas Zulciak (46. Gergo Lovrencsics), Muhamed Keita – Dariusz Formella (65. Piotr Rymar)

Jarota Jarocin:
I połowa: Simon Krawczyk, Igor Skowron, Jędrzej Ludwiczak, Krzysztof Czabański, Jakub Adamkiewicz, Hubert Antkowiak, Filip Taczała, Piotr Sapritonow, Szymon Udzik, Bartosz Cierniewski, Krystian Benuszak
II połowa: Adrian Szady, Dawid Dolata, Bartosz Kieliba, Maciej Stronka, Miłosz Filipiak, Adam Durowicz, Michał Grobelny, Adrian Cieślak, Piotr Skokowski, Dominik Chromiński, Michał Goliński