Jarota Jarocin przegrała z Wartą Poznań 0:2 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin przegrała z Wartą Poznań 0:2
Jarota Jarocin przegrała z Wartą Poznań 0:2 Kamil Bachorz
Jarota Jarocin przegrała z Wartą Poznań 0:1. Choć podopieczni Grzegorza Wesołowskiego rozegrali dobre spotkanie, to musieli uznać wyższość rywali. Dobrze w tym meczu zaprezentował się wracający do kadry Marek Wiła.

Jarota Jarocin od początku spotkania pokazała, że nie jest zespołem do bicia w meczu z Wartą Poznań. W 31. minucie doskonałą sytuację na strzelenie gola miał Dominik Chromiński. Strzelił on do bramki obok golkipera, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców gospodarzy.

W drugiej połowie kibicie oglądali dwie bramki, które strzelali piłkarze Warty Poznań. Najpierw w 60. minucie Franciszek Siwek pięknym strzałem trafił w okienko bramki gości. Drugiego gola dołożył w 70. minucie Wojciech Onsorge, który wykorzystał zamieszanie pod bramką Jaroty i skierował futbolówkę do siatki.

Dobre spotkanie rozegrał powracający do kadry Marek Wiła. Strzelił on nawet w 83. minucie gola, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej gracza z Jarocina i nie uznał bramki.

Warta Poznań - Jarota Jarocin 2:0 (0:0)
1:0 - Franciszek Siwek (60.), 2:0 - Wojciech Onsorge (70.)

Jarota Jarocin: Szady – Ludwiczak, Filipiak, Skowron (89. Antkowiak), Czabański – Chromiński, Skokowski (73. Benuszak), Durowicz (73. Wiła), Cierniewski (61. Białożyt), Cieślak – Goliński.