Jarota Jarocin: Trener Polonii Bytom po meczu z Jarotą

Jarota Jarocin przegrała z Polonią Bytom 0:1 - Nie było łatwo, ale nie rozgrywając wielkiego meczu byliśmy bardzo konsekwentni. Cieszę się, że w tych trudnych momentach zbudował się charakter i w ostatniej sytuacji wywalczyliśmy trzy punkty - mówił po meczu z Jarotą Jarocin Artur Skowronek, trener Polonii Bytom.

Artur Skowronek, trener Polonii Bytom: - Przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, że nie będzie to łatwe spotkanie. Jarota po dwóch zwycięstwach dostała piłkarskiego tlenu i odżyła. Przy zbliżającej się reorganizacji żadna z drużyn nie chce zostać na czwartym poziomie rozgrywek w Polsce i Jarota była dzisiaj tego potwierdzeniem. Ponieważ do końca walczyła o korzystny wynik.

Nie było łatwo, ale nie rozgrywając wielkiego meczu byliśmy bardzo konsekwentni. Cieszę się, że w tych trudnych momentach zbudował się charakter i w ostatniej sytuacji wywalczyliśmy trzy punkty. Wiedzieliśmy, że samobójstwem będzie dla nas pozwolenie Jarocie na długie utrzymywanie się przy piłce i pozwolenie na kontrataki w wykonaniu gospodarzy. Chcieliśmy jak najszybciej przenieść ciężar gry na połowę Jaroty. I na własnej połowie nam to w miarę wychodziło, ale już za linią środkową napotykaliśmy się na ścianę złożoną z zawodników Jaroty. Ciesze się również z tego, że wszystkie zmiany dały pozytywne cechy w tym meczu.