Jarota Jarocin wygrała z Astrą Krotoszyn 3:1

Kamil Bachorz
Jarota Jarocin wygrała z Astrą Krotoszyn 3:1 Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin w sobotę rozegrała pierwszy mecz sparingowy. Podopieczni Jacka Koleckiego, który wyjątkowo prowadził zespół w tym meczu pokonali Astrę Krotoszyn 3:1.

Piłkarze Jaroty Jarocin pierwszą bramkę zdobyli w 11 minucie. Wtedy na listę strzelców wpisał się Krzysztof Czabański. Goście do wyrównania doprowadzili w 38. minucie. Jednak jeszcze przed przerwą Bartosz Cierniewski dał prowadzenie gospodarzom. Ten sam zawodnik w 50. minucie ustalił wynik spotkania.

Jarota Jarocin – Astra Krotoszyn 3:1 (2:1)
Bramki: 1:0 – Krzysztof Czabański (11.), 1:1 – z rzutu karnego (38.), 2:1 – Bartosz Cierniewski (43.), 3:1 – Bartosz Cierniewski (50.)

Jarota Jarocin: Simon Krawczyk (75. Marcin Wojciechowski) – Piotr Skokowski (60. Tomasz Zaremba), Maciej Gierczyk, Bartosz Kieliba, Dawid Dolata – Krzysztof Czabański, Michał Grobelny (60. Maciej Borecki) – Adam Durowicz (80. Bartosz Schubert), Mateusz Dunaj (46. Szymon Udzik), Bartosz Cierniewski – Hubert Antkowiak

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani