Jarota Jarocin wygrała z Wisłą Borek Wielkopolski [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin pokonała Wisłę Borek Wielkopolski
Jarota Jarocin pokonała Wisłę Borek Wielkopolski Kamil Bachorz
Jarota Jarocin w środę rozegrała mecz kontrolny z Wisłą Borek Wielkopolski. Podopieczni Jarosława Araszkiewicza pokonali rywali 3:2. Dwie bramki strzelił Krzysztof Bartoszak, który wrócił z wypożyczenia do Warty Poznań.

Piłkarze Jaroty w tym meczu niespodziewanie przegrywali 0:2. Pierwszą bramkę stracili w 30. minucie, a drugą w 59. Jednak po stracie drugiego gola podnieśli głowy do góry i w już dwie minuty później bramkarza pokonał Krzysztof Bartoszak. Piłkarz Jaroty Jarocin, który wrócił z wypożyczenia do Warty Poznań na listę strzelców wpisał się jeszcze w 78. minucie. Wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Krzysztof Czabański.

Jarota Jarocin wygrała z Wisłą Borek Wielkopolski

W sobotę piłkarze Jaroty na wyjeździe zmierzą się z Polonią Środa Wielkopolska. Spotkanie ze względu na Jarocin Festiwal odbędzie się w Środzie Wielkopolskiej. Początek zaplanowano na godzinę 11:00.

Jarota Hotel Jarocin - Wisła Borek Wielkopolski. 3:2 (0:1)
Bramki: 0
:1 - (30.), 0:2 - (59.), 1:2 - Krzysztof Bartoszak (61.), 2:2 - Krzysztof Bartoszak (78.), 3:2 - Krzysztof Czabański (90.)

Jarota Hotel Jarocin: Simon Krawczyk, Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba, Krzysztof Czabański, Miłosz Filipiak, zawodnik testowany (61. Tobiasz Konieczny), Hubert Nawrocki (46. Piotr Skokowski), Karol Danielak, zawodnik testowany, Hubert Antkowiak (46. Wojciech Kamiński), Krzysztof Bartoszak