Niedźwiedź: Każdy wynik był tutaj możliwy

bk, Jarota.com
Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin.
Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin. Kamil Bachorz
- Obie drużyny stworzyły sobie kilka klarownych sytuacji do zdobycia bramki i każdy wynik był tutaj możliwy. Jednakże remis jest jak najbardziej sprawiedliwy – mówił po meczu z Elaną Toruń Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin.

Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin: - Obie drużyny stworzyły sobie kilka klarownych sytuacji do zdobycia bramki i każdy wynik był tutaj możliwy. Jednakże remis jest jak najbardziej sprawiedliwy. Elana Toruń potwierdziła dzisiaj, że nie jest słabym zespołem i wyszła bardzo zdeterminowana, aby wygrać, a przynajmniej zremisować. Cieszymy się z tego remisu ponieważ musieliśmy gonić wynik i zdołaliśmy zremisować w 73. minucie. Bramkę Bartłomieja Pawłowskiego można oglądać bez końca, ponieważ rzadko zdarzają się takie bramki. Było to świetne zwieńczenie tego meczu, które dało nam ważny punkt, ponieważ Elana nas w tym momencie nie wyprzedziła, a to też był nasz cel. Adrian Owczarek, który pojawił się w wyjściowym składzie zagrał bardzo dobry mecz, a w pierwszej połowie był jednym z lepszych zawodników na boisku. Żałuję tylko, że nie udało mu się wykorzystać dobrej okazji do zdobycia gola. Za tydzień mamy ostatni mecz w tym sezonie i będziemy mogli spokojnie się do niego przygotować.

Grzegorz Wędzyński, trener Elany Toruń: - Mecz zakończył się remisem, ale powiem szczerze, że dominacja mojego zespołu była widoczna od początku spotkania. Drużyna gospodarzy stworzyła sobie w pierwszej połowie jedną okazję do strzelenia gola. Mój zespół grał bardzo dobrze taktycznie i po siedmiu minutach powinniśmy już prowadzić 3:0. Dobra dyspozycja bramkarza i słabsza strzelecka moich zawodników spowodowała, że był remis. W drugiej części obydwa zespoły chciał zagrać otwarty futbol. Z czego jestem zadowolony, ponieważ lubię grać o pełną pulę. Dla publiczności był to mecz fantastyczny. Prowadzony z bardzo dobrym tempie, była wymiana ciosów z jednej i drugiej strony. Gospodarze mieli swoje sytuacje, po tym jak się przebudzili w drugiej połowie, my również. I wkońcu przyszedł strzał życia, stadiony świata. Coś pięknego dla publiczności. Następnie mój zawodnik mógł strzelić bramkę życia, ale fantastycznie zachował się bramkarz.

Źródło: Jarota.com