Niedźwiedź: Ogromnie żałuję, że została przerwana nasza seria siedmiu spotkań bez porażki

bk, Jarota.com
Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin
Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin Kamil Bachorz
- W pierwszej połowie mieliśmy osiem dobrych sytuacji, z czego aż sześć stuprocentownych, których nie wykorzystaliśmy i to się zemściło się w dalszej części meczu - mówił po meczu z Lechem Rypin Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin. Jego podopieczni przegrali z beniaminkiem drugiej ligi 0:2

Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin: Ogromnie żałuję, że została przerwana nasza seria siedmiu spotkań bez porażki. W pierwszej połowie mieliśmy osiem dobrych sytuacji, z czego aż sześć stuprocentownych, których nie wykorzystaliśmy i to się zemściło się w dalszej części meczu. W drugiej połowie staraliśmy się doprowadzić do remisu, przez co narażaliśmy się na kontrataki ze strony gospodarzy. Jednak tego by nie było, gdybyśmy do przerwy zdobyli przynajmniej dwie lub trzy bramki. Dodatkowo najprawdopobniej straciliśmy Darka Brzostowskiego na dłuższy czas, który interweniując przy drugiej bramce skręcił nogę w kolanie i nie był zdolny do dalszej gry

Sławomir Suchomski, trener Lecha Rypin: Zgodzę się z trenerem Jaroty, że w pierwszej połowie goście mieli dużo sytuacji bramkowych. Rozpoczęliśmy ten mecz zbyt nerwowo, przez co doprowadziliśmy do takich sytuacji. Mecz był bardzo wyrównany w pierwszej połowie i toczył się w bardzo ciężkich warunkach. Bramka pod koniec pierwszej połowy zmieniła przebieg tego spotkania. Jarota musiała się otworzyć, przez co mogliśmy grać z kontry. Potem powietrze uszło z przeciwników i mieliśmy kolejne sytuacje. Bramki ustawiają spotkanie i mąją wpływ na przebieg meczu i my to wykorzystaliśmy. Jarota jest doświadczonym zespołem i spokojnie sobie poradzi z ta sytuacją i odniesie zwycięstwo w następnym meczu.