Puchar Polski: Płomyk Jarota II Jarocin gra dalej. Teraz zagra z Centrą [ZDJĘCIA]

BS Płomyk Jarota II Jarocin – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:0 (1:0)
BS Płomyk Jarota II Jarocin – Biały Orzeł Koźmin Wlkp. 1:0 (1:0) Mariusz Kruchowski
Piłkarze BS Płomyk Jarota II Jarocin pokonali w środę w Pucharze Polski Białego Orła Koźmin Wielkopolski. Gola na wagę awansu strzelił Kamil Stefaniak. Teraz podopieczni Jacka Koleckiego zagrają z Centrą Ostrów Wielkopolski.

Mecz odbył się na boisku w Koźmińcu. Już w 1. minucie na bramkę rywali uderzał Piotr Karcz, ale jego strzał był niecelny. Chwilę później uderzał Paweł Kryś, ale także nie był wstanie pokonać bramkarza rywali. Jedyna bramka w tym meczu padła w 27. minucie. Wtedy Paweł Kryś zagrał do Szymona Juszczaka, który wrzuca piłkę na drugi słupek, a tam strzałem z woleja, Kamil Stefaniak dał prowadzenie zawodnikom Jacka Koleckiego.

Po zmianie stron lepiej na placu gry prezentowali się piłkarze z Koźmińca. W 51. minucie strzał Dariusza Małeckiego z ostrego kąta obronił Sebastian Kmiecik. Chwilę później głową uderzał Piotr Andrzejczak, ale jego strzał był niecelny. W 64. minucie najwyżej do piłki w polu karnym wyskoczył Dawid Guźniczak, który strącił piłkę głową. Do niej dopadł Kupczyk, który oddał strzał na bramkę, a piłkę z linii bramkowej wybił Łukasz Nawrocki. Najlepszą sytuację do zdobycia bramki w drugiej połowie miał w 86. minucie Kamil Stefaniak. Otrzymał on podanie od Tobiasza Kupczyka. Uderzył on piłkę głową pod poprzeczkę. Jednak Sebastian Kmiecik wybił ją na rzut rożny.

Teraz podopieczni Jacka Koleckiego zagrają z Centrą Ostrów Wielkopolski. Mecz powinien zostać rozegrany 17. kwietnia o godzinie 17:00 na boisku w Koźmińcu. Warto podkreślić, że spotkanie oglądał Marek Wojtasiak, szkoleniowiec Centry. Właśnie z tym zespołem piłkarze z Koźmińca zagrają w niedzielę w meczu ligowym. Początek tego spotkania, które zostanie rozegrane w Ostrowie Wielkopolskim zaplanowano na godzinę 11:00.