Sparing: Wysokie zwycięstwo Jaroty z Wartą

Michał Simon
Wysokim zwycięstwem Jaroty Hotel Jarocin zakończył się piątkowy mecz sparingowy z Wartą Śrem. Podopieczni Jarosława Araszkiewicza pokonali rywali aż 6:0.

Pierwszą bramkę w 16. minucie strzelił Damian Pawlak. Chwilę później na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Olejniczak. Następnie do bramki rywali trafił Krzysztof Czabański. Jeszcze przed przerwą ponownie na listę strzelców wpisał się wypożyczony z Lecha Poznań Bartłomiej Olejniczak.

Po przerwie kibice zobaczyli dwie bramki. Najpierw gola strzelił Łukasz Białożyt, a wynik meczu w 67. minucie ustalił Tobiasz Kupczyk.

Jarota Hotel Jarocin - Warta Śrem 6:0 (4:0)
1:0 - Damian Pawlak (16.), 2:0 - Bartłomiej Olejniczak (19.), 3:0 - Krzysztof Czabański (21.), 4:0 - Bartłomiej Olejniczak (36.), 5:0 - Łukasz Białożyt (49.), 6:0 - Tobiasz Kupczyk (67.)

Jarota Hotel Jarocin: Szymon Dutkiewicz, Hubert Oczkowski, Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba, Mateusz Śliwa, Damian Pawlak (46. Tobiasz Kupczyk), Łukasz Białożyt, Krzysztof Czabański (46. Hubert Nawrocki), Sebastian Kamiński (46. Miłosz Filipiak), Bartłomiej Olejniczak, Adrian Owczarek (46. Karol Danielak)