Sport: Jarota wygrała z Sokołem Kleczew 2:0

(archiwum)
(archiwum) Kamil Bachorz
Piąte zwycięstwo w meczach sparingowych odnieśli w środę piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Tym razem podopieczni Tomasza Mazurkiewicza pokonali Sokoła Kleczew 2:0.

W tym meczu przewagę posiadali piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W pierwszej części spotkania mieli kilka okazji. W 33. minucie bramkarza gości próbował pokonać z rzutu wolnego Damian Pawlak, jednak jemu się to nie udało. Chwilę później próbował Karol Danielak, ale piłka po jego strzale także nie znalazła drogi do siatki. Jeszcze przed przerwą bramkarza gości mógł pokonać Bartłomiej Pawłowski, ale także nie potrafił skierować futbolówki do bramki.

Po zmianie stron swoich sił próbowali Michał Grobelny i Adrian Owczarek, ale nie potrafili pokonać bramkarza z Kleczewa. Pierwszą bramkę w tym meczu piłkarze Jaroty Hotel Jarocin zdobyli w 73. minucie. Wtedy Michał Grobelny dośrodkował piłkę w pole karne. Futbolówką spadła na głowę Bartłomieja Pawłowskiego, który skierował ją do siatki. Kilka minut później podopieczni Tomasza Mazurkiewicza zdobyli drugiego gola. Wtedy Bartłomiej Pawłowski zagrał do Michała Grobelnego, który wbiegł z futbolówką w pole karne i pewnym strzałem pokonał bramkarza z Kleczewa.

W meczu z Sokołem Kleczew Tomasz Mazurkiewicz, trener Jaroty Hotel Jarocin dał szansę gry zawodnikom juniora starszego. Na boisku w drugiej połowie pojawili się Krzysztof Grzelak, Grzegorz Kałuża i Jakub Sierański.

JAROTA Hotel Jarocin - SOKÓŁ Kleczew 2:0 (0:0)
1:0 - Bartłomiej Pawłowski (73.), 2:0 - Michał Grobelny (81.)