18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

WALU: Znowu drugie miejsce drużyny z Jarocina

Ponownie drugie miejsce w turnieju Wielkopolskiej Amatorskiej Ligi Unihokeja zajęli unihokeiści drużyny Floorball Team Kotlin-Jarocin. Po raz drugi nie udało im się pokonać Iskry Kołaczkowo.

W pierwszym meczu zawodnicy z Kotlina i Jarocina zagrali z drużyną Iskry Kołaczkowo. Po zaciętym meczu niestety ulegli rywalom 7:10. - Mecz z Kołaczkowem był bardzo zacięty. Obie drużyny miały swoje sytuacje. Od samego początku Floorball Team pokazał, że przyjechał do Kołaczkowa po zwycięstwo. Praktycznie przez pierwsze 10 minut spotkania nie wychodziliśmy z połowy rywali. Graliśmy wysokim pressingiem. Jednak przy stanie 2:0 dla nas cofnęliśmy się i to był nasz błąd. Oddaliśmy inicjatywę rywalowi, który to wykorzystał i odskoczył nam na kilka bramek. Potem staraliśmy się odrobić straty. Jednak drużyna z Kołaczkowa skutecznie nas kontrowała. Skrzydła podcięła nam też sytuacja z trzeciej tercji, w której graliśmy w podwójnym osłabieniu. Kołaczkowo miało przede wszystkim za sobą swój obiekt. Grali u siebie, ale także doświadczenie, które owocowało w kluczowych momentach spotkania – podkreśla Tomasz Przestacki, kapitan zespołu z Kotlina i Jarocina.

Po porażce zawsze przychodzi czas na wygraną. Tym razem też tak było. Zawodnicy Floorball Teamu tym razem pokonali GW Galaxy Gorzyce Wielkie aż 13:3. - Po porażce z Iskrą Kołaczkowo chcieliśmy zrewanżować się za porażkę wysoko wygrywając mecz z Gorzycami Wielkimi. Wyszliśmy więc bardzo bojowo. Celem było wysokie zwycięstwo, no i się udało. Wygraliśmy 13-3, za wyróżnienie w meczu z Gorzycami zasługuje cały zespół, jednak chciałbym wyróżnić szczególnie czwórkę składającą się z najmłodszych zawodników w drużynie, którzy pokazali bardzo dobre zgranie oraz sporą ambicję w meczu z GW Galaxy Gorzyce Wielkie – dodaje Przestacki.

Teraz gracze Floorball Teamu będą przygotowywać się do trzeciego turnieju, który odbędzie się prawdopodobnie w maju w Kotlinie.

Floorball Team Kotlin-Jarocin – Iskra Kołaczkowo 7:10
Przestacki Tomasz(4 bramki,2 asysty), Krawczyk Piotr(1 bramka, 1 asysta), Dryjański Szymon(1 bramka), Kołodziej Przemysław (1 bramka), Masłowski Marek (1 bramka), Szyszka Marcin (1 asysta)

Floorball Team Kotlin-Jarocin – GW Galaxy Gorzyce Wielkie 13:3
Przestacki Tomasz (3 bramki), Woźniak Piotr(3 bramki), Szyszka Marcin (2 bramki, 2 asysty), Masłowski Marek (2 bramki, 1 asysta), Kowal Damian(1 bramki, 1 asysta), Górka Miłosz (1 bramka, 1 asysta), Bartniczak Bartosz (1bramka, 1 asysta), Krawczyk Piotr (1 asysta),