II liga: Jarota pokonała KS Polkowice 3:1. Zobacz zdjęcia z tego meczu.

Cztery bramki zobaczyli kibice, którzy zasiedli w sobotę na trybunie stadionu w Jarocinie. Piłkarze Jaroty Hotel Jarocin pokonali KS Polkowice 3:1. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie meczu.

Pierwszą połowę lepiej rozpoczęli goście, którzy od razu rzucili się do ataków. Tym samym już w 2. minucie strzał Dawida Śliwińskiego przeleciał nad poprzeczką jarocińskiej bramki. Jednak podopieczni Jarosława Araszkiewicza nie odpuszczali i także atakowali bramkę rywali. Najlepszą sytuację do strzelenia gola miał Łukasz Białożyt, ale piłka po jego uderzeniu przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

Worek z bramkami rozwiązał w 54. minucie Piotr Garbarek, który uderzeniem głową pokonał bramkarza gości. Obrońca jarocińskiego zespołu doskonałą sytuację do zdobycia bramki miał także w 69. minucie, ale tym razem Damian Primel kapitalnie obronił jego strzał. Kilka minut później gospodarze prowadzili już 2:0, a na listę strzelców wpisał się Sebastian Kamiński. W 89. minucie goście z Polkowic strzelili kontaktowego gola. Bramkarza Jaroty pokonał Szymon Sołtyński. Jednak na odpowiedź ze strony gospodarzy nie trzeba było długo czekać, bo sześćdziesiąt sekund później Łukasz Białożyt z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki i ustalił wynik spotkania.

Jarota Hotel Jarocin – KS Polkowice 3:1 (0:0)
Bramki: 1
:0 – Garbarek (54.), 2:0 - Kamiński (76.) 2:1 – Sołtyński (89.) 3:1 – Białożyt (90.)

Jarota Hotel Jarocin: Szymański – Kieliba, Garbarek, Filipiak, Oczkowski – Czabański, Kamiński, Białożyt, Olejniczak (46. Owczarek), Danielak (65. Nawrocki) – Pawlak (90. Antkowiak)