II liga: Kolejny remis Jaroty. Tym razem z Chrobrym Głogów

(archiwum)
(archiwum) Kamil Bachorz
Kolejny remis na swoim koncie zapisali piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W piątek podopieczni Jarosława Araszkiewicza zremisowali na wyjeździe z Chrobrym Głogów 1:1

Pierwszą sytuację do strzelenia bramki podopieczni Jarosława Araszkiewicza mieli w 4. minucie. Wtedy na bramkę rywali uderzał Miłosz Filipiak. Jednak jego strzał był niecelny. Chwilę później strzał Damiana Pawlaka obronił bramkarz gospodarzy. Bramkę próbował zdobyć też Łukasz Białożyt, ale na przeszkodzie stanął mu Sławomir Janicki.

Po zmianie stron pierwszy na listę strzelców mógł się wpisać Łukasz Białożyt, ale jego strzał był niecelny. Pierwsza bramka w tym meczu padła w 62. minucie. Wtedy po błędzie obrony drużyny z Głogowa na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Olejniczak. Gospodarze do wyrównania doprowadzili w 75. minucie. Bramkarza Jaroty z bliskiej odległości pokonał Krzysztof Kaliciak. Więcej bramek w tym meczu nie było i obydwa zespoły podzieliły się punktami.

CHROBRY Głogów - JAROTA Hotel Jarocin 1:1 (0:0)
0:1 Olejniczak (62.), 1:1 Kaliciak (75.)

Jarota Hotel Jarocin: Szymański - Kieliba, Śliwa, Filipiak, Czabański (55 Nawrocki), Owczarek (81 Ludwiczak), Białożyt, Pawlak (69 Danielak), Kamiński, Garbarek, Olejniczak.

Żółte kartki: Janicki, Samiec, Michalec, Szczepaniak - Czabański, Pawlak, Filipiak, Nawrocki.