Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

IV liga: Płomyk pokonał Spartę Konin [ZDJĘCIA]

BS Płomyk Jarota II Jarocin - Sparta Konin - zdjęcia
BS Płomyk Jarota II Jarocin - Sparta Konin - zdjęcia Mariusz Kruchowski
Drużyna BS Płomyk Jarota II Jarocin pokonała w środę na własnym stadionie Spartę Konin 3:1. Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił Kamil Stefaniak.

Pierwszą bramkę gospodarze zdobyli już w 3. minucie meczu. Wtedy Szymon Juszczak doskonałym podaniem obsłużył Kamila Stefaniaka, który pięknym strzałem po słupku pokonał bramkarza rywali. W 26. minucie w polu karnym faulowany był Kamil Stefaniak i sędzia spotkania Marcin Dominiak, nie mając żadnych wątpliwości podyktował rzut karny. Do tego fragmentu gry podszedł sam poszkodowany i pewnie pokonał bramkarza Sparty.

Goście kontaktowa bramkę zdobyli w 85. minucie. Wtedy Łukasz Łajdacki strzałem zza pola karnego pokonał Szymona Dutkiewicza. Jednak sześćdziesiąt sekund później piłkarze Płomyka cieszyli się z kolejnej bramki. Na listę strzelców wpisał się Bartosz Zmyślony. Warto podkreślić, że w 90. minucie piłka po strzale Łukasza Łajdackiego trafiła w poprzeczkę.

BS Płomyk Jarota II Jarocin - CKS Sparta Konin 3:1 (2:0)
1:0 Kamil Stefaniak (3.), 2:0 Kamil Stefaniak (26. rz. karny), 2:1 Łukasz Łajdecki (85.), 3:1 Bartosz Zmyślony (86.)