Jarota Jarocin: Druga z rzędu porażka Jaroty [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Druga z rzędu porażka Jaroty
Jarota Jarocin: Druga z rzędu porażka Jaroty Kamil Bachorz
Jarota Jarocin poniosła w niedzielę drugą porażkę z rzędu. Tym razem podopieczni Macieja Dolaty przegrali na własnym boisku ze Spartą Brodnica 2:3.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście. W 32. minucie bramkarza Jaroty Jarocin pokonał z bliskiej odległości Krzysztof Kretkowski. Jednak przed przerwą ładną bramkę z rzutu wolnego strzelił Michał Goliński i gospodarze doprowadzili do wyrównania.

Po zmianie stron kibice oglądali trzy bramki. Najpierw do siatki rywali trafił Hubert Antkowiak. Jednak piłkarze Sparty nie odpuszczali i w 70. minucie Mateusz Prylewski doprowadził do wyrównania. Chwilę później ten sam zawodnik strzelił drugiego gola i tym samym goście wywieźli z Jarocina trzy punkty.

Jarota Jarocin - Sparta Brodnica 2:3 (1:1)
0:1 – Krzysztof Kretkowski (32.), 1:1 – Michał Goliński (42.), 2:1 – Hubert Antkowiak (66.), 2:2 – Mateusz Prylewski (70.), 2:3 – Mateusz Prylewski (75.)

Jarota Jarocin: Szady – Skowron (86. Durowicz), Kieliba, Czabański, Skokowski – Cieślak, Grobelny (63. Namysłowski), Chromiński, Goliński – Antkowiak, Stefaniak (73. Cierniewski)

Żółte kartki: Cieślak, Chromiński, Goliński, Skowron, Namysłowski, Skokowski (Jarota)