Jarota Jarocin lepsza od KS Polkowice

Jarota Jarocin lepsza od KS Polkowice Kamil Bachorz (archiwum)
Jarota Jarocin odniosła drugie z rzędu zwycięstwo w drugiej lidze gr. zachodniej. W sobotę podopieczni Jędrzeja Kędziory wygrali na wyjeździe z KS Polkowice 2:0.

Piłkarze Jaroty Jarocin na prowadzenie wyszli już w 21. minucie. Wtedy po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego bramkę zdobył Piotr Garbarek. Wynik spotkania ustalił w 88. minucie Rafał Darda, który skierował futbolówkę do własnej bramki.

Warto podkreślić, że piłkarze Jaroty Jarocin od 52. minuty grali w osłabieniu, bo drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartą został ukarany Jędrzej Ludwiczak. W tym spotkaniu z dobrej strony pokazał się ponownie Karol Szymański, który obronił kilka groźnych strzałów w wykonaniu piłkarzy z Polkowic.

KS Polkowice - Jarota Jarocin 0:2 (0:1)