Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Chełminiankę Chełmno 4:1 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Chełminiankę Chełmno 4:1
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Chełminiankę Chełmno 4:1 Kamil Bachorz
Jarota Jarocin w niedzielę pokonała Chełminiankę Chełmno 4:1. Dwie bramki strzelił powracający do kadry po dłuższej przerwie Marek Wiła.

Jarota Jarocin rozegrała dobre spotkanie. Efektem były cztery bramki, które strzelili zawodnicy jarocińskiego zespołu. Dwie z nich zdobył Marek Wiła, który powraca do składu po dłuższej przerwie.

Kolejne dwa trafienia dołożyli: Dominik Chromiński oraz Piotr Skokowski. Warto dodać, że Chełminianka kończyła mecz w dziewiątkę, bo czerwonymi kartkami (za dwie żółte kartki) ukarani zostali: Paweł Śmigielski i Piotr Murawski.

Jarota Jarocin - Chełminianka Chełmno 4:1 (2:0)
1:0 – Marek Wiła (17.), 2:0 – Marek Wiła (28.), 3:0 – Dominik Chromiński (48.), 3:1 – Piotr Kaczkowski (51.), 4:1 – Piotr Skokowski (73.-rzut karny)