Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Odrę Opole 3:1 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Odrę Opole 3:1
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Odrę Opole 3:1 Kamil Bachorz
Jarota Jarocin w niedzielę rozegrali ostatnie tegoroczne spotkanie w drugiej lidze grupie zachodniej. Podopieczni Jędrzeja Kędziory stanęli na wysokości zadania i pokonali Odrę Opole 3:1.

Od początku spotkania lepszym zespołem na placu gry byli gospodarze. Już w 2. minucie Krzysztof Bartoszak wypuścił Karola Danielaka w uliczkę. Jednak zawodnik Jaroty uderzył piłkę minimalnie obok bramki. Chwilę później ponownie Krzysztof Bartoszak zagrał piłkę do Karola Danielaka, który dograł ją do Damiana Pawlaka. Jednak nic z tej akcji nie wyszło, bo na posterunku byli obrońcy gości. Pierwsza bramka w tym meczu padła w 8. minucie. Wtedy piłkę w pole karne wrzucił Krzysztof Czabański, a głową do siatki skierował ją Hubert Oczkowski. Druga bramka w tym spotkaniu padła w 30. minucie. Wtedy piłkę wrzuconą przez Krzysztofa Czabańskiego w szesnastkę Odry przeciął Bartosz Kieliba i głową skierował ją do siatki.

Po zmianie stron goście zdołali strzelić kontaktowego gola. W 48. minucie Dawid Wolny wbiegł w pole karne Jaroty i strzałem w długi róg pokonał Karola Szymańskiego. Gospodarze chcieli za wszelką cenę wygrać to spotkanie i po straconej bramce wzięli się do ataku. Tym samym w 61. minucie Bartłomiej Danowski sfaulował w polu karnym Huberta Oczkowskiego i sędzia Rafał Sawicki z Tarnobrzegu bez wahania wskazał na „wapno”. Do piłki oddalonej jedenaście metrów od bramki podszedł Krzysztof Bartoszak, który pewnie pokonał bramkarza Odry Opole.

Jarota Jarocin – Odra Opole 3:1 (2:0)
1:0 – Hubert Oczkowski (8.), 2:0 – Bartosz Kieliba (30.), 2:1 – Dawid Wolny (48.), 3:1 – Krzysztof Bartoszak (61.-rzut karny)

Jarota Jarocin: Szymański, Ludwiczak, Kieliba, Czabański, Skokowski, Nawrocki, Grobelny, Danielak (89′ Mikołajczak), Oczkowski (90′ Cierniewski), Bartoszak (82′ Antkowiak)