Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Wdę Świecie 2:0 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Wdę Świecie 2:0
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty pokonali Wdę Świecie 2:0 Kamil Bachorz
Jarota Jarocin pokonała w sobotę na wyjeździe Wdę Świecie 2:0. Bramki dla jarocińskiego zespołu strzelili: Dominik Chromiński oraz Bartosz Cierniewski.

Mecz w Świeciu mógł się nie odbyć, bo w drodze na mecz Jarocie popsuł się autobus. Jednak przewoźnik szybko podstawił drugi pojazd i piłkarze mogli dojechać na spotkanie.

Spotkanie mogło się inaczej potoczyć, bo w końcówce pierwszej połowy gospodarze skierowali piłkę do jarocińskiej bramki. Jednak sędzia Maciej Pelka nie uznał tej bramki, bo dopatrzył się faulu na Krzysztofie Czabańskim.

W 73. minucie Borys Klimczewski uderzył Bartosza Kielibę i za to sędzia pokazał mu czerwoną kartkę. Jarota Jarocin wykorzystała grę w przewadze i zdobyła dwie bramki. Najpierw do siatki trafił Dominik Chromiński, a kropkę nad "i" postawił Bartosz Cierniewski.

Wda Świecie – Jarota Jarocin 0:2 (0:0)
0:1 – Dominik Chromiński (85.), 0:2 – Bartosz Cierniewski (90.)

Jarota Jarocin: Szady, Ludwiczak, Kieliba, Czabański, Skokowski, Stronka, Cieślak (86. Namysłowski), Grobelny (80. Cierniewski), Goliński, Chromiński (90. Durowicz), Antkowiak

Żółte kartki: Michał Goliński (Jarota)
Czerwona kartka: Borys Klimczewski (73. za uderzenie rywala; Wda)