Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty wygrali sparing z Cuiavią Inowrocław [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty wygrali sparing z Cuiavią Inowrocław
Jarota Jarocin: Piłkarze Jaroty wygrali sparing z Cuiavią Inowrocław Kamil Bachorz
Jarota Jarocin zmierzyła się w piątek w meczu sparingowym z trzecioligową Cuiavią Inowrocław. Podopieczni Ryszarda Łukasika z placu gry schodzili z podniesioną głową, bo pokonali rywali 4:3.

Pierwsza na prowadzenie wyszła Jarota Jarocin. Już w 23. minucie na listę strzelców wpisał się Michał Grobelny. Chwilę później do siatki rywali trafił testowany napastnik. Kolejną bramkę jeszcze przed przerwą dołożył Michał Grobelny.

Po zmianie stron kontaktowego gola strzelili goście. Jednak podopieczni Ryszarda Łukasika szybko odpowiedzieli i do wyrównania w 50. minucie doprowadził Hubert Antkowiak. W drugiej części meczu dwa trafienia dołożył jeszcze Borys Klimczewski z Cuiavii i ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:3.

Jarota Jarocin – Cuiavia Inowrocław 4:3 (3:0)
1:0 – Michał Grobelny (23.), 2:0 – zawodnik testowany (28.), 3:0 – Michał Grobelny (38.), 3:1 – (48.), 4:1 – Hubert Antkowiak (50.), 4:2 – Borys Klimczewski (63.), 4:3 – Borys Klimczewski (85.-rzut karny)

Jarota Jarocin: Sebastian Florkowski, Jędrzej Ludwiczak, Igor Skowron, Maciej Gierczyk, zawodnik testowany (76. Damian Pawlak), Hubert Oczkowski, Hubert Nawrocki, Krzysztof Czabański, Hubert Antkowiak, Michał Grobelny (60. Adrian Włodarczyk), zawodnik testowany (46. zawodnik testowany)