Jarota Jarocin pokonała Victorię Września 2:1 [ZDJĘCIA]

Jarota Jarocin pokonała Victorię Września 2:1
Jarota Jarocin pokonała Victorię Września 2:1 RED.
Jarota Jarocin pokonała Victorię Września 2:1. Bramki dla zespołu prowadzonego przez Grzegorza Wesołowskiego zdobyli Piotr Skokowski (rzut karny) oraz Adrian Cieślak.

Jarota Jarocin pokonała Victorię Września 2:1. Pierwszą bramkę strzelił w 19. minucie Piotr Skokowski, który wykorzystał rzut karny. Jednak podopieczni Grzegorza Wesołowskiego nie utrzymali długo prowadzenia, bo niespełna 180 sekund później doprowadzili do wyrównania. Wtedy bramkarza Jaroty pokonał Mateusz Goździaszek.

Wynik spotkania ustalił w 57. minucie Adrian Cieślak, który zdecydował się na bezpośredni strzał z rzutu wolnego z bocznej strefy boiska i bramkarz Victorii przepuścił piłkę między rękami i ta wpadła do siatki. Warto podkreślić, że gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę, bo Maciej Lisiecki otrzymał drugi żółty kartonik, a w konsekwencji czerwona kartkę.

Victoria Września – Jarota Jarocin 1:2 (1:1)
0:1 – Piotr Skokowski (19. – rzut karny), 1:1 – Mateusz Goździaszek (22.), 1:2 – Adrian Cieślak (57.)