Raków Częstochowa: Jerzy Brzęczek po meczu z Jarotą Jarocin

Kamil Bachorz
Raków Częstochowa: Jerzy Brzęczek po meczu z Jarotą
Raków Częstochowa: Jerzy Brzęczek po meczu z Jarotą Waldemar Deska (slaskie.naszemiasto.pl)
Raków Częstochowa pokonał Jarotę Jarocin 3:1. - Było to dla nas bardzo trudne spotkanie zakończone ważnym zwycięstwem. Pożegnanie jesieni przed naszymi kibicami wypadło bardzo okazale - mówił po meczu z Jarotą Jerzy Brzęczek, trener Rakowa Częstochowa.

Jerzy Brzęczek, trener Rakowa Częstochowa – Było to dla nas bardzo trudne spotkanie zakończone ważnym zwycięstwem. Pożegnanie jesieni przed naszymi kibicami wypadło bardzo okazale.

Zdobyliśmy bramki w odpowiednim momencie. Bramka w pierwszej połowie po stałym fragmencie gry bardzo nam pomogła w dalszej grze. Drugą połowę rozpoczęliśmy bardzo źle. Było dużo chaosu, nerwowości. I znów zdobyliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Gol na 2:0 bardzo uspokoił naszą grę i mogliśmy nastawić się na grę z kontrataku. Później udało się zdobyć jeszcze bramkę po strzale samobójczym i mogliśmy pokusić się o strzelenie więcej goli. Jednakże mieliśmy także trochę szczęścia pod naszą bramką. Są to dla nas bardzo ważne trzy punkty, które z radością dopisujemy sobie do naszego konta.