Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Sport: Jarota wgrała z Polonią 3:1 [ZDJĘCIA]

Kamil Bachorz
Pierwsze zwycięstwo w meczach kontrolnych odnieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W sobotę podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali Polonię Środa Wielkopolska 3:1.

Kibice, którzy zasiedli na trybunie jarocińskiego stadionu musieli poczekać do 22. minuty, żeby zobaczyć pierwszą bramkę w tym meczu. Wtedy piłkę do siatki skierował Łukasz Białożyt i tym samy Jarota prowadziła 1:0. Do wyrównania tuż przed końcem pierwszej połowy doprowadził Maciej Kononowicz.

W drugiej połowie na placu gry dominowali piłkarze z Jarocina. Dobrą grę udokumentowali dwiema bramkami. Najpierw w 75. minucie do siatki trafił Krzysztof Czabański, a wynik spotkania pięć minut później ustalił Krzysztof Bartoszak.

– Mecz oceniam pozytywnie. Wynik dobry. Gra bardzo dobra. Trzeba tylko przyklasnąć piłkarzom, że w ostatnim dniu, po tygodniu ciężkiej pracy wykrzesali z siebie wszystko co mieli i do 85. minuty fizycznie wyglądali dobrze. W ostatnich kilku minutach było widać, że ostatni tydzień dał im się we znaki. Jednak tak musi być. Gdy ktoś trenuje trzy razy dziennie, to tak będzie wyglądał. Jeden, drugi czy trzeci zawodnik dopiero za tydzień złapie świeżość i będzie wyglądał dobrze - mówił po spotkaniu Janusz Niedźwiedź, trener Jaroty Hotel Jarocin.

JAROTA Hotel Jarocin – POLONIA Środa Wielkopolska 3:1 (1:1)
Bramki: 1:0 - Łukasz Białożyt (22.), 1:1 - Maciej Kononowicz (42.), 2:1 - Krzysztof Czabański (75.), 3:1 - Krzysztof Bartoszak (80.)

Jarota Hotel Jarocin: Dariusz Brzostowski (79. Szymon Dutkiewicz), Hubert Oczkowski, Igor Skowron (62. Hubert Nawrocki), Piotr Garbarek, Sebastian Kamiński, Adrian Owczarek (70. Maciej Szczucki), Łukasz Białożyt, Michał Grobelny, Tobiasz Kupczyk (56. Mateusz Śliwa), Krzysztof Bartoszak